VIDEO  Pogledajte Ronaldov strašni odgovor Messiju!

Real Madrid, Cristiano Ronaldo, Real Madrid, Cristiano Ronaldo, Real Madrid, Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo, izbor, FIFA, zlatna lopta, Cristiano Ronaldo, Real Madrid, Liga prvaka, Cristiano Ronaldo, interview, Cristiano Ronaldo, ispovijest, Liga prvaka, nogomet, Cristiano Ronaldo

Argentinac je u osam dana zabio osam prekrasnih golova, ali odgovor je već stigao.

Cristiano Ronaldo odgovorio je u svom stilu Barceloninom čudotvorcu i najboljem strijelcu lige u 28. kolu, a vodstvo Barçe na čelu lige trajalo je manje od 24 sata, jer je Real na gostovanju kod Getafea razbio domaću momčad 4:2 i ponovno preuzeo vrh tablice.

Doduše, i jedna i druga supermomčad sada imaju 71 bod, ali Mariđani su prvi zbog bolje gol-razlike.

Real je sredio Getafe u 37. minuta. Ronaldo je već u 13. minuti demonstrirao kako se izvodi slobodni udarac, Higuain je potom u tri minute prodao domaćoj obrani dvije kontre, a Portugalac je u 37. potvrdio ogromnu premoć Reala.

Poraz gostiju ublažili su Parejo i Leon.