VIDEO  Pogledajte najbizarniji hat-trick u povijesti!

pogodak, Prva nogometna liga FBiH, premijer liga BIH natjecanje, nogomet, Čitluk, nogomet, Europska liga, liga uefa, nogomet, reprezentacija BIH, srbija bih, nogomet, droga, kup uefa, Europska liga, nogomet, španjolska liga, trensferi, nogomet, Autogol, Iva Međugorac, reprezentacija BIH, Vlado Jagodić, Husref Musemić, nk karlovac, štrajk, FIFA, HNL, reprezentacija BIH, Željko Jovanović, Michel Platini, hibernian, smrt nogometaša, david paul, crna kronika, depresija, nogometaš, HNK Rijeka, Premijer Liga BiH pregled, namještanje, namještanje rezultata, fk krupa , Premijer liga BiH, Europska liga, nogomet, paok, Igor Tudor, EP U-21, reprezentacija u-21, Europsko prvenstvo 2016, Copa America, Euro 2016, nogomet
Posljednje kolo treće lige brazilske Pauliste, obilježio je jedan zbilja čudan događaj. Naime, i Juventusu i drugoj momčadi Palmeirasa trebala je pobjeda kako bi osigurali kvalifikacije za viši rang i 'rat' na terenu trajao je punih 90 minuta, pa i koji trenutak duže.

Prvi je do vodstva došao Juventus, koji je nakon 45 minuta stekao prednost od 2:0, međutim, gosti zahvaljujući Diogu poravnavaju na 2:2.

U sudačkoj nadoknadi na scenu je nastupio vratar Palmeirasa, koji se potukao s protivničkim igračem i zaradio crveni karton. Budući da je gostujući trener već obavio sve tri izmjene - na gol je morao strijelac dvaju pogodaka, Diogo.

Igrala se 93. minuta kada su svi igrači Juventusa pohitali naprijed u nadi da će postići gol vrijedan kvalifikacija za viši rang, međutim, nakon kornera loptu je uhvatio upravo Diogo i sa svog gola kompletirao jedan od najčudnijih hat-trickova u povijesti.