VIDEO  Pogledajte čudesni hat-trick braniča Crystal Palacea

Nevjerojatnu je utakmicu za Crystal Palace odigrao 30-godišnji branič Danny Butterfield. S tri je pogotka torpedirao Wolverhampton za konačnu pobjedu od 3:1 u ponovljenoj utakmici 4. kola.

Da priča bude čudesnija, Butterfield je pogađao u 62., 65. i 68. minuti. Ali ni to nije sve. Prvi je gol postigao glavom, drugi desnom, a treći lijevom nogom za tzv. “zlatni hat-trick”! U 23 odigrane utakmice u drugoj ligi ove sezone nijednom nije bio strijelac. Osim toga, kroz šest je posljednjih sezona postigao svega jedan gol.

Četvrtoligaš Notts County je u osminu finala ušao nakon što je u gostima svladao Wigan s 2:0. U 75. minuti je pogodio Stephen Hunt, da bi tri minute kasnije autogolom nade domaćih pokopao Gary Caldwell.