VIDEO  Jajima i bakljama napali igrače Juventusa

Nakon neočekivanog poraza, prosvjedi su se nastavili.

Navijači su zasuli autobus jajima, petardama i drugim pirotehničkim sredstvima na ulazu u torinski stadion, a igrače Stare dame od još većih neugodnosti spasila je policija.

Prosvjedi su se nastavili i nakon utakmice koju je Juventus izgubio od Catanije 1:2. Golove za goste postigli su Jorge Andres Martinez u 23. minuti iz jedanaesterca te i Mariano Izco (87), dok je strijelac za domaćine bio Hasan Salihamidžić (66).

Roma je na Olimpicu golovima Nicolasa Burdissa (48) i Mattea Brighija (90) porazila Parmu.

Livorno je kod kuće slavio protiv Sampdorije 3:1 golovima dvostrukog strijelca Danileviciusa (47,90+3) te Rivasa (39), dok je jedini gol za goste postigao Antonio Cassano u 15. minuti. Dario Knežević je za Livorno odigrao posljednjih devet minuta.

Palermo je pobijedio Sienu 1:0 golom Cavanija u 40. minuti utakmice. Igor Budan je za domaćine igrao od 77. minute, dok Mate Jajalo nije nastupio za Sienu.

Zbog iznimno niskih temperatura i snijega četiri utakmice su otkazane.

Nakon što su otkazani subotnji susreti Fiorentine i Milana, te Bologne i Atalante, u nedjelju su otkazane i utakmice između Genoe i Barija, te Udinese - Cagliari. Za sada nisu objavljeni novi termini kada će se utakmice igrati.

Na ljestvici vodi Inter sa 36 bodova, drugi je Milan sa pet bodova manje, dok treće mjesto drži Juventus sa 30 bodova.