VIDEO  Eduardo donio pobjedu Šahtaru

Eduardo da Silva, Eduardo da Silva, Eduardo da Silva, Eduardo da Silva, Darijo Srna legenda Hrvatske reprezentacije, Eduardo da Silva, Zdravko Mamić, Darijo Srna, eduardo, Eduardo da Silva, Liga prvaka, Eduardo da Silva, eduardo vatreni, Darijo Srna

Eduardo da Silva donio je Šahtaru pobjedu na gostovanju kod Volina u 7. kolu ukrajinske lige. Jedini pogodak na utakmici pao je u 73. minuti, a djelo je hrvatskog reprezentativca, piše večernji list.

U igru je Dudu ušao u 56. minuti umjesto Jadsona i trebalo mu je 17 minuta za pogodak. kojem je donio tri boda Lucescovoj momčadi. Akciju za pogodak započeo je kapetan Šahtara i hrvatske reprezentacije Darijo Srna.

U strijelce se upisao i Mladen Bartulović. On je zabio za svoj Arsenal iz Kijeva već u petoj minuti, no susretkod Iličevca završio je 2:2.