Velika pobjeda Dinama u Rumunjskoj

Europska liga, Liga prvaka, uefa liga prvaka, GNK Dinamo, Skenderbeu

Modri su poveli u 29. minuti kada je Duje izborio i realizrao kazneni udarac da bi domaćini na samom kraju prvog dijela izjednačili. U nastavku se Dinamo povukao i čekao svoju priliku koja je došla u 80. minuti, a tada je Duje pokazao koliko je ubojit i krasnim udarcem glavom donio Dinamu prednost koju je lijepim pogotkom u posljednjim sekundama utakmice na 3:1 povisio Paulo Machado.

FC Petrolul - GNK Dinamo 1:3 (1:1)

Gledatelja: 15000

Petrolul: Pecanha - Alcenat, Alves, Gerson, Fanchone - De Lucas, Hoban (od 50. Mustivar) - Teixeira, Mutu (od 81. Nepomuceno), Priso (od 63. Albin) - Tamuz

Dinamo: Eduardo - Pinto, Šimunović, Šimunić, Pivarić - Ademi, Brozović, Antolić (od 73. Vukojević) - Soudani (od 46. Machado), Wilson (od 63. Pjaca), Čop

Strijelci: 1:1 Tamuz (45.) / 0:1 Čop 11m (29.), 1:2 Čop (80.), 1:3 Machado (90.+6)