Velež, FK Željezničar, BH Telecom Premijer liga BIH, FK Velež, fk zvijezda 09, FK Velež, Fk Mladost Doboj Kakanj

Danas su se u Doboju kod Kaknja sastali domaća Mladost i Velež.

Momčadi su istrčale u sastavima:

FK Mladost: Velić, Isaković, Horić, Vazda, Atajić, Hiroš, Hasić, Biber, Begić, Fanimo, Smajlagić.

FK Velež: Bobić, Manev, Zvonić, Ferreyra, Hasanović, Urdinov, Ćosić, Fajić, Brandao, Vehabović, Zeljković.

Bila je to utakmica s dva različita poluvremena. U prvom su domaći stekli veliku prednost od 2:0, a Velež je u posljednjoj dionici utakmice uspio doći do poravnanja.

Za 1:0 pogodio je Fanimo, a povisio je Hiroš. 2:0  je bio rezultat prvog dijela.

U  drugom dijelu dominacija gostiju koji su svoju premoć pretvorili u pogotke u posljednjih pet minuta susreta kada je dva puta strijelac bio Brandao.

Na kraju podjela bodova i rezultat 2:2.