FOTO  Velež svladao Željezničar

Velež - Željezničar
Fkzeljeznicar.ba

Nogometaši Željezničara su u okviru pripremne utakmice poraženi od Veleža sa 2:1.

Već u drugoj minuti Velež je poveo. Nakon ubačaja iz kornera, Hasanovič je najbolje skočio i pogodio našu mrežu. Nekoliko minuta poslije udarac Čivića iskosa brani Kjosevski.

Naš tim je poravnao u 22. minuti. Sadiković je ubacio sa desne strane, a Bojo smjestio loptu u gol. U 30. minuti Zajmović iskosa šutira preko gola. U posljednjoj minuti prvog dijela Osmič šutira, Kjosevski lijepo brani.

U 49. minuti Cvijanović šutira, Erić brani u korner. Nakon kornera Behram dobro šutira, lopta odlazi pored gola.

Velež u 62. minuti dolazi do prednosti. Cvijanović je prošao po strani i snažnim udarcem iskosa matirao Erića. Do kraja se pokušavali Behram i Tomašević, ali se rezultat nije mijenjao.

Slijedeću utakmicu Željezničar igra u subotu protiv Širokog Brijega. Susret se igra na Pecari od 14:30 sati.