FOTO  HŠK Zrinjski - GNK Dinamo II 2:1

Stadion HŠK Zrinjski, gnk dinamo II, Memorijal Andrija Anković, Andrija Anković

KRAJ UTAKMICE U GABELI

HŠK Zrinjski - GNK Dinamo II 2:1

90 minuta Igra se odvija na sredini terena, Momčadi čekaju posljednji sučev zvižduk

85. minuta Pokušaj Stanića lopta odlazi pravo u ruke golmana Dinama

83. minuta Slobodan udarac Zrinjskog, ponovo je izvođač Filipović, lopta odlazi pored gola.

81. minuta Ponovo pokušaj Filipovića po lijevoj strani ali lopta odlazi visoko iznad gola.

77. minuta GOOOOOOOOOOLLLLL Filipović je siguran sa bijele točke za vodstvo Zrinjskog 2:1

76. minuta Jedanesterac za Zrinjski nakon prekršaja Hyunwoo nad Bekićem

74. minuta Slobodan udarac za Zrinjski na 18 metara, Filipović pogađa samo živi zid.

67. minut Sjajan prodor Filipovića po desnoj strani, ali njegov udarac odlazi visoko iznad gola gostiju

64. minuta Filipović direktnim udarcem iz slobodnog udarca pokušava ugroziti gol Dinama, ali golman Bašić bez većih problema otklanja loptu iz kaznenog prostora.

55. minuta Igra se i dalje odvija većinom na polovini Dinama ali bez većih prilika

49. minuta Solo prodor Kristijana Stanića po lijevoj strani, lopta odlazi pored gola Dinama

Zrinjski je u drugi dio krenuo sa Soldo, Kadušić, Rugašević, Barišić, Rodin, Perišić, Hairlahović, Bencun, Stanić, Filipović, Beklić.

Dinamovih 11 za drugi dio: Bašić, Mikulić, Čalušić, Hyunwoo, Barišić, Finić, Tolić, Šipos, Pavlak, Gyuhyeong, Jovičević.

Krenulo je i drugo poluvrijeme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA U GABELI !

44. minuta GOOOOOOOOLLLLL Dinamo je izjednačio nakon pogotka Dominika Rešetara, nakon kornera Plemići se nisu baš najbolje snašli u kaznenom prostoru a to je iskoristio Rešetar i poravnao rezultat

39. minuta Igra se odvija na sredini bez konkretnih akcija sa obje strane

29.minut Žuti karton za Zrinjski koji je zaradio Čirjak nakon grubog starta nad Šantekom.

26. minuta Veselinović se ne slanazi najbolje pred golom Dinama i lopta odlazi pored gola.

20. minuta GOOOOOOOOLLLLLL Zrinjski je poveo pogotkom Pere Stojkića nakon odličnog dodavanja Šovića, golman gostiju bio je nemoćan u ovoj situaciji.

16. minuta Velika greška Stojkića pred golom Plemića, ali golman Kolak pravovremeno reagira.

10. minuta Plemići nastavljaju sa napadima, te dosta dobro stoje na terenu od gostiju iz Zagreba.

8..minuta Lijep pokušaj Jakovljevića nakon nabačaja Stojkića, ali lopta odlazi preko gola.

5.minuta Igra se odvija uglavnom na sredini terena

3.minuta Zrinjski odlično stoji na terenu, nakon ubačaja Stojkića sa desne pokraj gola šutira Šovšić

2. minuta Zrinjski je od početka krenuo napadački.