Uvjerljiva pobjeda Širokobriježana u Opuzenu pred utakmicu sa Željezničarom

NK Neretvanac, NK Široki Brijeg

Nogometaši Širokog Brijeg danas su na stadionu Podvornica u Opuzenu odigrali prijateljsku utakmicu protiv hrvatskog trećeligaša NK Neretvanac.

Širokobriježani su uvjerljivo slavili sa rezultatom 0:5, a prvi pogodak na utakmici postigao je Dino Ćorić u 11. minuti.

Ostala četiri gola gledatelji su mogli vidjeti u drugom poluvremenu. Mladi napadač Stipe Jurić otvario je hat-trick, a golove je postizao u 48. 55. i 90. minuti.

Luka Knežević postigao je gol u 75. minuti utakmice.

NK Neretvanac Opuzen - NK Široki Brijeg 0:5 (0:1)

NK Neretvanac Opuzen: Butigan, Čolak, Grbešić, Babić, Jelavić, Džida, Puljić, Medak, S. Marić, Mihaljević, Marušić (još su igrali: Kozina, Jelavić, Sršen, Proleta, Simeunović, Popić, Puljić, Kvesić, Popović, Medić, Tutavac, Šunjić). Trener: Marin Oršulić.

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Cipetić, Kovačić, Matić, Barišić, Kvesić, Hrkać, Ćorić, Marić, Jović, Bagarić (još su igrali: Miškić, Mašić, Stanić, Vištica, Knežević, B. Vukoja, Jurilj, Z. Vukoja, Franjić, Doći, Lasić). Trener: Denis Ćorić.