Uvjerljiva pobjeda Hrvatske U-21 u debiju Igora Bišćana

igor bišćan, Hrvatska, u 21

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija odlično je započela mandat novog izbornika Igora Bišćana te visoko porazila svoje mađarske domaćine.

Uoči novog kvalifikacijskog ispita u borbi za plasman na Europsko prvenstvo 2021. godine, Hrvatska U-21 odigrala je prijateljsku utakmicu u Mađarskoj, pod vodstvom novog izbornika Igora Bišćana.

Mladi Vatreni poveli su u devetoj minuti dvoboja u Zalaegerszegu preko Kulenovića, a izjednačio je Biro nedugo prije odlaska na odmor.

U drugom je poluvremenu mlada hrvatska reprezentacija postigla čak tri pogotka te naposljetku slavila rezultatom 4:1, a strijelci su bili Đurasek, Posavec i Soldo.

U kvalifikacijskoj skupini, Hrvatsku U-21 nakon uvodnog domaćeg poraza od Škotske čeka gostovanje kod San Marina, a taj je ogled na rasporedu u ponedjeljak, 14. listopada./Hina