FOTO/VIDEO  Utakmicu je obilježila svađa između Alena Halilovića i trenera

Alen Halilović, nogomet, FC Barcelona B
Alen Halilović, hrvatski reprezentativac, ljutit je u 27. minuti napustio utakmicu Alcorona i njegove Barcelone B.

Desetoplasirani Alcoron vodio je od četvrte minute i onda je u 26. minuti vratar Barce Ortola napravio prekršaj za jedanaesterac, zaradivši isključenje.

Trener gostujuće momčadi morao je izvaditi jednog igrača kako bi ušao vratar Suarez,

I odlučio se za Halilovića. Hrvatski igrač nije reagirao dobro na takvu odluku trenera Jordija Vinyalsa i vidljivo je pokazao nezadovoljstvo.

No, čini se da je trener smatrao da je Halilović najslabija karika momčadi, jer do tada njegovi igrači, među kojima su Sandro, Munir, Adama i halilović, nisu stvorili ni jednu priliku.

Utakmica je završila 3:1 pobjedom domaćina, a Barcelona B nalazi se na pretposljednjem mjestu španjolske druge lige, s dva boda više od Sabadella koji ima utakmicu manje.