United odgodio slavlje Leicestera

Chelsea, Leicester City, Manchester City, Leicester City, Manchester City, nogomet, Leicester City, Leicester City, Jamie Vardy, Leicester, Leicester City, Manchester United, Jamie Vardy, Engleska liga

U utakmici 36. kola Engleske lige Manchester United i Leicester City su na Old Traffordu odigrali 1-1, pa Leicester još uvijek čeka na svoj povijesni, prvi naslov prvaka.

United je poveo rano, već u 8. minuti Antonio Valencia je pronašao potpuno samog Anthony Martiala koji snažnim udarcem "probija" vratara Leicestera Schmeichela. U 17. minuti izjednačio je Wes Morgan koji je bio najviši u skoku nakon slobodnog udarca iskosa s lijeve strane.

Leicester će moći titulu proslaviti u ponedjeljak navečer ako Tottenham ne pobijedi Chelsea u gostima.