U odličnoj utakmici Mostar Stari Grad odnio bodove iz Čitluka

MNK Brotnjo, FC Mostar Stari Grad Staklorad, Premijer futsal liga BiH
Screenshot/City TV

U Čitluku se večeras odigrao futsal derbi Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine u kojem je MNK Brotnjo dočekao FC Mostar Stari Grad Staklorad.

Mogli smo večeras gledat odličan susret s mnoštvo prigoda na obje strane i raspoloženim vratarima.

U prvom poluvremenu vidjeli smo dominaciju Brotnja koji je prijetio preko Čolaka, Sesara, Markića, Sutona i Ćavara.

Jedinu prigodu gosti su imali preko Boškovića koji je ogodio gredu i rezultatom 0:0 se otišlo na odmor.

U nastavku bolji gosti. Prijetili su igrači Ivana Božovića preko De Souze i Jelića no raspoložen je bio Dujmović.

Odličnu prigodu imao je Brotnjo preko Sutona, no umjesto da puca odlučio se tražiti Markića na drugoj vratnici.

Nakon jedne greške obrane Brotnja, Gosto ostaje sam pred Dujmovićem i pogađa za 0:1

Do kraja domaći prelaze na igru s vratarem-igračem što donosi jednu izglednu priliku preko Zvonimira Ćavara no, brani Momčilović. Rezultat na semaforu do kraja se nije mijenjao i gosti u Mostar odnose sva tri boda.

Ovom pobjedom Mostar Stari Grad ostao je na drugom mjestu i sada ima 33 boda, dok je Brotnjo na četvrtom mjestu s 23 osvojena boda.