Tri gola Menala za nova tri boda: FK Čelik - NK Široki Brijeg 1:4

luka menalo, NK Široki Brijeg, luka menalo, NK Široki Brijeg, luka menalo, NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, FK Čelik, luka menalo, luka menalo, HNK Hajduk, luka menalo, NK Široki Brijeg, luka menalo, luka menalo, luka menalo, NK Široki Brijeg, luka menalo, NK Široki Brijeg, luka menalo, NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, luka menalo, Dejan Čabraja, luka menalo, NK Široki Brijeg, luka menalo, NK Široki Brijeg, luka menalo, NK Široki Brijeg, luka menalo, Dinamo

... dodatno utvrdila na vrhu ljestvice Premier lige Bosne I Hercegovine.

Širokobriješki junak današnje utakmice je zasigurno Luka Menalo koji je mrežu Čelika tresao tri puta, a jedan gol je postigao i Lončar.

Nakon nešto mirnijeg uvoda u utakmicu Široki Brijeg iz prve prave šanse dolazi do vodstva. Igrao se 20. minut kada na asistenciju Ćorića, Stjepan Lončar pogađa mrežu domaćeg tima za vodstvo od 0:1.

Luka Menalo je u ovom meču bio potpuno nezaustavljiv za obranu Čelika, a nakon nekoliko dobrih pokušaja, ovaj mladi nogometaš u samo dvije minute dolazi do dva pogotka. U 36. i 38. minuti Menalo pogađa za uvjerljivih 0:3.

U 40 . minuti utakmice Čelik smanjuje na 1:3 preko Duvnjaka, a zatim domaći promašuju još dvije odlične prigode. Prvo je Duvnjak promašio vrata sa pet metara, da bi zatim Mahmutović šutirao pored vrata iz dobre pozicije i na odmor se otišlo vodstvom gostiju od 1:3.

Nastavak meča u Zenici nije ponudio mnogo. Široki Brijeg ako ih je i bilo, sve dileme oko pobjednika rješava u 80. minuti. Hat-trick postiže Luka Menalo za konačnih 1:4.

FK ČELIK: Karajbić, Hasanhodžić, Jurković, Imamović, Duvnjak, Kadrić, Šabanović, Šišić, Kazazić, Mahmutović, Adilović.

NK ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Kožul, Matić, Barišić, Ćorić, Čabraja, Ćorluka, Menalo, Lončar, Bralić, Marković