FOTO  Travnik dobio ”peticu” na Pecari

NK Široki Brijeg, NK Travnik
Od prve minute Širokobriježani su preuzeli inicijativu na terenu te su neprestano prijetili vratima gostiju. Već u 10.-oj minuti ‘Plavo-bijeli' dolaze do vodstva, a strijelac je bio Ivan Barišić, koji je glavom sjajno matirao gostujućeg vratara. Do drugog pogotka čekalo se do 29. minute kada pred vratara sam izbija Dino Ćorić, nakon sjajne akcije domaćih, te prelazi vratara i sigurno posprema loptu u mrežu ‘Vezira' za 2:0. Do kraja poluvremena sjajni Barišić postiže svoj drugi pogodak na utakmici, u 36. minut, i ovoga puta pogodak je postigao glavom za 3:0 i već na poluvremenu moglo se znati tko će uzeti sva tri boda u ovom susretu

U drugom dijelu Široki nastavlja istim tempom, te u 66. minuti za 4:0 strijelac je bio Damir Džidić. Točku na "i" na u 93.-oj minuti postavio Marić za velikih Široki 5, Travnik 0.