Toni Karačić za hercegovina.info: Muku mučimo

Toni Karačić
sportsport.ba

NK Široki Brijeg danas u okviru 21. kola BHT Premijer lige Bosne i Hercegovine gostuju u Doboju kod FK Mladost.

U taj susret Širokobriježani ulaze kao favoriti, ali i s velikim problemima zbog ozljeda.

Posljednji dvojac koji je izgubljen za nastavak sezone su Josip Kvesić i Toni Jović koji mora na operaciju.

Posljednji susret Široki je odigrao neodlučeno na Pecari protiv Borca nakon što se vratio iz rezultatskog minusa od 0:2.

"Na kraju smo mogli biti zadovoljni. U prvom poluvremenu nismo bili na razini na kojoj možemo biti. U nastavku po prikazanom smo čak bili i bliže pobjedi za čim ostaje i žal", kaže trener Širokog Brijega Toni Karačić za hercegovina.info.

Široki danas gostuje kod Mladosti, a potom slijedi veliki derbi na Pecari sa Zrinjskim.

"Iskreno, muku mučimo. Ovu prvu utakmicu igrali smo bez sedam igrača iz prvih jedanaest. To nam stvara određene probleme, ali kažem, imamo druge momke na raspolaganju. Oni se što brže moraju staviti u funkciju momčadi da bi izgledali kako treba. Idemo iz utakmice u utakmicu. Prva je Mladost, pokušat ćemo biti što kvalitetniji i napraviti što kvalitetniji rezultat, kazao je Toni Karačić u razgovoru za hercegovina.info.

Utakmica Mladost - Široki Brijeg igra se danas od 14:30.