FOTO  Slavonski derbi: Cibalia - Osijek 0:1

CIBALIA: Mašić, Čuljak, Tomić, Kresinger, Bartolović, Župarić, Radotić, Prgomet, Jurić, Rugašević, Mazalović. Ušli su Pavličić, Šimunac, Vitaić

OSIJEK: Kardum, Vrgoč, Lukačević, Babić, Ibriks, Barišić, Kvržić, Šorša, Vidaković, Smoje, Miličević. Još su igrali: Prijić, Maglica.

Prva je priprijetila Cibalia preko Rugaševića koji je šutirao pokraj gola. Osijek uzvraća preko Babića, čiji uradac završava iznad grede, te Barišića koji se ne snalazi pred golom Cibalije nakon centaršuta Miličevića. Poluvrijeme je završilo 0:0.

Tijekom prvog poluvremena Ultrasi su podignuli poruku potpore hrvatskim navijačima u BIH. „Cvijeće koje se okreće nestat će, ni Walter ga obraniti neće! Pozdrav ponosnoj braći HB", nakon čega Kohorta uzvraća sa „Zovi samo zovi"...

Osijek je poveo u 53. minuti. Šorša je oduzeo loptu i kombinirao sa raspoloženim Miličevićem, a akciju završava Vidaković koji glavom pogađa za 0:1.

Osječani su nakon postignutog gola imali još nekoliko pokušaja ali udarac Lukačevića brani Mašić, a pokušaj Vrgoča sa par metara završava iznad gola. Cibalia je uzvratila preko Župarića - njegov udarac glavom sjajno brani Kardum.  Pred kraj utakmice Osijek je imao još dvije velike prilike, oba puta je bio neprecizan Miličević čiji udarci završavaju uz vratinicu.

Na kraju veliko slavlje Kohorte i Osječana...