Slaven Bilić zaustavio i Tottenham

West Ham United, Slaven Bilić, Chelsea, Slaven Bilić, West Ham United, premier liga, Slaven Bilić, Manchester City, Liverpool, Arsenal, West Ham United engleski klub, Slaven Bilić, Slaven Bilić, West Ham United, Manchester United, Slaven Bilić, nogomet, Slaven Bilić, West Ham United engleski klub, Slaven Bilić, West Ham United engleski klub, Jose Mourinho, Slaven Bilić, West Ham United engleski klub, Slaven Bilić, West Ham United engleski klub, Slaven Bilić, West Ham United engleski klub, Slaven Bilić, West Ham United engleski klub, West Ham United engleski klub, Slaven Bilić, West Ham United engleski klub, Slaven Bilić, reprezentacija Australije
Arsenal je ponovo kiksao izgubivši na svom travnjaku od Swansea Cityja 1-2, dok je u derbiju kola Liverpool 'razbio' Manchester City 3-0.

Pogodak odluke za pobjedu Bilićeve družine postigao je Antonio u sedmoj minuti. Lanzini je izborio korner, Payet ubacio, a Antonio zabio glavom. Mladom Englezu je to bio pogodak na četvrtoj domaćoj utakmici u nizu.

U nastavku susreta 'Spursi' su pokušali barem izjednačiti, najbolju priliku imao je Harry Kane u 60. minuti, no nije zabio odbijanac s dva metra. Kane je 'nemoguće' promašio i sedam minuta kasnije. West Ham je ovom pobjedom ostao u igri za plasman u Ligu prvaka, a Tottenham je propustio preuzeti vrh Premiershipa.

Jučerašnji kiks Leicestera koji je remizirao protiv WBA (2-2), nije iskoristio niti Arsenal. 'Topnici' su na svom travnjaku doživjeli neočekivani poraz od Swansea Cityja 1-2. Bio je to drugi uzastopni ligaški poraz londonskog sastava, a računajući i Ligu prvaka i treći u nizu.

Arsenal je poveo u 15. minuti golom Joela Campbella i činilo se kako će rutinski odraditi posao protiv velškog sastava. Međutim, gosti su u nastavku susreta okrenuli rezultat golovima Waynea Routledgea (32) i Ashleyja Williamsa (74).

U derbiju kola Liverpool je bio uvjerljiv protiv Manchester Cityja pobijedivši 3-0, tri dana nakon što je City bio bolji od 'Redsa' u finalu Liga kupa. Građanima je to bio treći uzastopni poraz u prvenstvu i definitivni zbogom borbi za naslov prvaka. Pobjedu Liverpoolu donijeli su Lallana (34), Milner (41) i Firmino (57). Za domaći sastav je cijeli susret odigrao Dejan Lovren.

Na ljestvici vodi Leicester City sa 57 bodova, Tottenham je drugi s tri boda manje, a Arsenal je treći sa 51 bodom. City je ostao četvrti sa 47 bodova, no isti broj bodova ima i Manchester United. West Ham je šesti sa 46 bodova.