FOTO  Škola nogometa Međugorje ostvarila veliki uspjeh na turnirima

NK Međugorje, turnir
Međugorje, rođeni 2006. godine i mlađe je pobjednik 9. izdanja Memorijalnog međunarodnog turnira 'Antonio Prlenda', koji je u organizaciji Nogometnog kluba GOŠK Dubrovnik 1919. odigran ovog vikenda u Lapadu. Valja napomenuti da je i Dinamo Zagreb pao od ekipe Međugorja.

U konkurenciji osam klubova Međugorje je u finalu su na penale dobili Vukovar. Treće mjesto zauzeo je Dinamo Zagreb.

Međugorje - Vukovar 0:0, penali 2:0

Najbolji strijelac je Mislav Čutuk (Međugorje) sa 6 pogodaka, a najbolji igrač Danijel Prskalo (Međugorje)

Medugorje, rođeni 2005. godine i mlađe osvojili su srebro, na jakom turniru u Bijeljini, igrajući čitav turnir bez zamjene igrača.

10. međunarodni nogometni turnir "Stopama Save Miloševića", u Bijeljini, okupio je ove godine 150 ekipa iz BiH, Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Makedonije, Italije, Rumunije.

MEĐUGORJE - ŽELJEZNIČAR SARAJEVO 1:2

Najbolji strelac - James Patrick Oostojić.
Najbolji golman - David Miličević.

Čestitke našim dečkima i najboljoj školi nogometa na ovim prostorima. Ovo je primjer kako se s dijecom treba raditi i pokazatelj što je ova škola nogometa sve osvojila u zadnjih par godina. Ovom prilikom dječaci škole nogometa Međugorje zahvaljuju svojim roditeljima što su im omogućili da mogu trenirati i natjecati se i zahvaljuju svojim trenerima Nladenu Pervanu Mrđi, Danijelu Bajkuši, Mariju Prskalu Unani i Željku Akmadžiću Akmi i svim drugima koji na bilo koji način pomažu, navode iz škole.