Širokom bod u Bijeljini

NK Široki Brijeg, FK Sarajevo, NK Široki Brijeg, kleveta, Sarajevo, NK Široki Brijeg, FK Radnik

Prvo poluvrijeme dvoboja u Bijeljini nije donijelo previše lijep nogomet. Oba tima su igrala oprezno, a Radnik je imao nešto konkretniju igru prema naprijed, piše ABCportal.info.

Međutim, Širokobriježani su defanzivno stojali veoma dobro i nisu domaćim dopustili apsolutno ništa i nisu imali pravi pokušaj prema golu.

Sa druge strane gosti su imali jednu opasnu situaciju pred golom. Nakon loše reakcije Popare šutira Marić i lopta odlazi tik pred gola Radnika.

To je bila i najopasnija šansa u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 0:0.

Ni u nastavku meča nisu gledali previše lijepu utakmicu. Bilo je tu nekoliko pokušaja sa obje strane, ali daleko je to bilo od pravih šansi.