Široki Brijeg potopio Radnik na Pecari

NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, FK Radnik

Nakon lošeg starta i smjene trenera Sedloskog, "Plavo-bijeli" su u trećem kolu stigli do prve pobjede u novoj sezoni. Golemi dio posla na putu do trijumfa obavljen je već u prvom poluvremenu, kada su domaći postigli golove preko Jovića i Ćorića, a gosti ostali s desetoricom nakon isključenja Simonovića.

Nastavak, nije ponudio sadržajno poluvrijeme kao prvo. U samoj završnici susreta, kada je Radnik krenuo potpuno naprijed, Širokom je ostalo i više nego dovoljno prostora za protuudare, a jedan takav na asistenciju B. Vukoje iskoristio je Bagarić za uvjerljivih 3:0.

NK Široki Brijeg - FK Radnik 3:0

STRIJELCI:  1-0 Jović (10), 2-0 Ćorić (30), 3-0 Bagarić (86).

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Cipetić, Kvesić, Matić, Dino Ćorić (89. Z. Vukoja) , Jović (85. Jurić), Marić, Stanić (67. B. Vukoja), Kovačić, Bagarić, Enin. Trener: Denis Ćorić.

RADNIK: Kozić, Bečelić (46. Sušić), Radović, Simonović, Mekić, Popara (31. Despotović), Peco, Maksimović (66. Bradonjić), Karić, Đurić, Šubert. Trener: Mladen Žižović.

nk-sirokibrijeg.com/Foto: Arhiva