FOTO  Široki Brijeg nakon preokreta slavio protiv Mladosti iz Doboja kod Kaknja

Široki - Mladost

Večeras su se na Pecari u sklopu 10. kola Premijer lige BiH sastali NK Široki Brijeg i FK Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Nogometaši Mladost poveli su već u 5. minuti utakmice nakon greške vratara Zlomislića. Na 0:2 povisio je u 11. minuti utakmice Mušija.

U 27. minuti Široki brijeg uspijeva smanjiti rezultat preko Hrkaća, a na odmor se odlazi prednošću gostiju od 1:2.

U drugo poluvrijeme nogometaši Širokog kreću dosta ofenzivnije, ali do poravnanja nogometaši sa Pecare stižu u 84. minuti utakmice kada je strijelac bio Bagarić.

U posljednjim minutama utakmice nogometaši Širokog Brijega stižu do pobjede i sva tri boda. Kvesić lijepo ubacuje, a Franjć lijepo pogađa za 3:2 i veliko slavlje navijača i nogometaša Širokog Brijega.

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Cipetić, Kvesić, Matić, Ćorić, Angelov, Jović, Marić, Kovačić, Hrkać, Bagarić.

FK Mladost: Abdulahović, Horić, Fanimo, Vazda, Hiroš, Hasić, Smajlagić, Mušija, Begić, Bajić, Isaković.