Rutinska pobjeda Širokog Brijega protiv Drine na Pecari (3:1)

NK Široki Brijeg, FK Sarajevo, NK Široki Brijeg, GNK Dinamo Zagreb, GNK Dinamo, Vukovar, NK Široki Brijeg, NK Osijek, Vukovar, Europska liga, GNK Dinamo Zagreb, Dinamo, Red Bull Salzburg, NK Široki Brijeg, fk drina
). Za pobjedu su pogodili Wagner u 39. minuti i 77. minuti i Ćorluka u 47. minuti, dok je Kostić u 90. minuti ublažio poraz svoje momčadi.

Nakon poprilično nezanimljivog prvog poluvremena, Široki Brijeg je u drugom poluvremenu pokazao zašto je vodeća momčad lige. Doslovce, redale su se prilika za prilikom.

Momčadi Slavena Muse trebalo je 39. minuta da „načmu" mrežu gostiju. Ćorluka je odlično ubacio s desne strane na drugu vratnicu gdje je sjajno skočio Mihaljević i glavom opalio, a vratar gostiju Maksimović još bolje obranio. No, odbijanac je došao do nogu Wagnera koji bez problema pogađa za vodstvo.

U nastavku se igra gostiju u potpunosti raspala. Već u 47. minuti Ćorluka je povisio na 2:0. Nakon toga domaći su mogli postići još koji pogodak da je Mihaljević bio prisebniji u nekoliko prilika. Najprije je u 53. minuti pokušao glavom, a Maksimović je teškom mukom izbacio njegov udarac u korner. Samo četiri minute kasnije u „slalomu" kroz obranu gostiju pucao je ravno u raspoloženog Maksimovića.

U 77. minuti ponovno raspoloženi Wagner pogađa za 3:0. Odličan ubačaj Zakarića s lijeve strane Wagner još bolje glavom posprema u mrežu u ovoj situaciji nemoćnog Maksimovića. U posljednjoj minuti utakmice gosti su uspjeli ublažiti poraz preko mladog Kostića.

Osim 500-ak gledatelja koji su po prohladnom vremenu došli podržati svoju momčad, podršku momčadi Slavena Muse pružile su i pripadnice ljepšeg spola, odnosno članice novoformiranog ŽNK Široki Brijeg na čelu s trenerom Ivanom Kvesićem.