Remi Sloge i Novog Travnika na Babovcu

sloga-Zrinjski

Sloga je od početka krenula na sve ili ništa, i stvorila nekoliko prilika koje nisu uspjeli realizirati. Gosti su ipak popustili u 31. minuti kada Mirsad Ramić matira gostujućeg vratara Kovača za vodstvo Sloge od 1:0. Do kraja poluvremena Sloga je zaprijetila preko Kraljevića i Ramića koji ne uspijevaju naći put do mreže Novog Travnika.

Nakon nepune tri minute nastavka gosti su izjednačili preko Borisa Gavrića. Nakon početnog šoka Ramić pogađa za novo vodstvo Sloge u 58. minuti, ali gosti drugim golom Gavrića u 66. minuti sve vraćaju na početak. Zbog crvenog kartona Marina Milićevića Sloga se do kraja brani s igračem manje i osvaja bod.

NK Sloga - NK Novi Travnik 2:2 (1:0)

NK Sloga: Brkić, Ramić, Senić, Diabang, Serdarević, Jelčić, Pinjuh, Kraljević, Brajković, Pažin, Petrović

NK Novi Travnik: Kovač, Buljubašić, Silajdžija, Jusić, Slipe, Hodžić, Rezdeušek, Mamuša, Prutina, Tabaković.