Remi Rijeke i Zrinjskog na legendarnoj Kantridi

Stadion HŠK Zrinjski, nk rijeka

Na legendarnoj Kantridi večeras su prijateljski susret odigrali NK Rijeka i HŠK Zrinjski.

U predigri na pomoćnom igralištu veterani Rijeke su s 8:1 svladali Mostarce. Kristijan Čavla je zabio četiri pogotka, Ahmad Sharbini 2, a Vjeko Miletić i Kristijan Brajković po jedan pogodak. Utješni zgoditak za goste djelo je bivšega prvotimca Rijeke Igora Muse.

Utakmicu je došlo pogledati 7500 gledatelja.

Momčadi su nastupile u sastavima:

RIJEKA: Prskalo (od 46' Pandur), Punčec (od 46' Escoval), Župarić (od 46' Šimić), Murić (od 46' Bilić), Andrijašević (od 46' Halilović), Gorgon (od 46' Vuk), Puljić (od 46' Babić), Raspopović (od 46' Tomečak), Iglesias (od 65' Ajanović), Capan (od 65' Hodža), Smolčić (od 46' Mamić).

ZRINJSKI: Brkić, Gojković, Kunić, Šovšić, Pezer, Stojkić, Jakovljević, Ibanez, Rustemović, Kadušić, Govedarica. Još su igrali: Soldo, Barišić, Rugašević, Barbarić, Zlomislić, Čurjurić, Mandić, Bencun, Lendrić.

Domaći su do vodstva došli u 15 minuti preko Župarića. Zrinjski se ne predaje i do poravnanja stiže u 40 minuti preko kapetana Stojkića. Na odmor se ide rezultatom 1:1.

U drugom dijelu treneri su izvršili brojne promjene. Obije momčadi imale su svoje prigode, ali se rezultat nije mijenjao i ostalo je 1:1.