Realu samo bod, Modrić ušao i asistirao

Luka Modrić,  Ivan Bradvica, Luka Modrić, Luka Modrić, Real Madrid, Real Madrid, Luka Modrić, Luka Modrić, luka modrć, Luka Modrić, Real Madrid, Luka Modrić, Luka Modrić, Luka Modrić, Real Madrid

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je asistent za drugi pogodak Garetha Balea kojim je madridski Real uspio osvojiti bod odigravši 2-2 (1-1) na gostovanju kod Villarreala u susretu 3. kola španjolskog prvenstva.

Modrić, koji je u igru ušao u 68. minuti, u 86. se minuti izborio za jednu loptu na sredini igrališta, povukao prema kaznenom prostoru domaćih te predao na desnu stranu gdje je bio Bale koji je iznenadio domaćeg vratara pogotkom u bliži kut.

Inače, Villarreal je vodio sa 1-0 i 2-1 golovima Gerarda Morena (12) i Moija Gomeza (75), a Bale je svoj prvi pogodak postigao u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Na samom kraju utakmice Velšanin je zaradio i crveni karton.

Real je sada peti s pet bodova, dok je Villarreal 16. s dva.