Raspored utakmica DFA lige za naredni vikend

DFA liga
DFA liga
Subota je rezervirana za godišta 2005. i 2006., dok će u nedjelju svoje utakmice odigrati 2006., 2007. i 2008. Godište 2009. naredni tjedan nema utakmica, a u tim godištima ubjedljivo vodi momčad HŠK Zrinjski bijeli.

Raspored utakmica DFA lige za subotu 21.01.2017. godine:

2005. HŠK ZRINJSKI BIJELI - NK MOSTAR 10:00 h
2005. NK POSUŠJE - FK BLAGAJ 10:00 h
2005. FK VELEŽ - ŠN SPORT TALENT 10:40 h
2005. HNK BRANITELJ - NK MOSTAR 10:40 h
2005. FK BLAGAJ - HŠK ZRINJSKI CRVENI 11:20 h
2005. NK MEĐUGORJE - NK POSUŠJE 11:20 h
2005. FK VELEŽ - HŠK ZRINJSKI BIJELI 12:00 h
2005. NK MOSTAR - HNK ČAPLJINA 12:00 h
2005. U.Š.I. STARI GRAD - FK BLAGAJ 12:40 h
2005. ŠN SPORT TALENT - HŠK ZRINJSKI CRVENI 12:40 h
2005. FK VELEŽ - NK POSUŠJE 13:20 h
2005. HNK BRANITELJ - NK MEĐUGORJE 13:20 h
2005. HNK ČAPLJINA - HŠK ZRINJSKI CRVENI 14:00 h
2005. U.Š.I. STARI GRAD - NK MEĐUGORJE 14:00 h
2006. NK MOSTAR - ŠN LIMAČI ČAPLJINA 14:40 h
2006. MALI MOST - NK CIM 14:40 h
2006. NK CIM - NK DUBRAVE DOMANOVIĆI 15:20 h
2006. NK MOSTAR - ŠN INTERNATIONAL 15:20 h
2006. MALI MOST - LIMAČI ČAPLJINA 16:00 h
2006. ŠN INTERNATIONAL - NK DUBRAVE DOMANOVIĆI 16:00 h

Raspored utakmica DFA lige za nedjelju 22.01.2017. godine:

2006. HNK ČAPLJINA - FK VELEŽ 10:00 h
2007. HŠK ZRINJSKI CRVENI - HNK BRANITELJ 10:00 h
2006. HŠK ZRINJSKI BIJELI - HŠK ZRINJSKI CRVENI 10:40 h
2007. ŠN SPORT TALENT - NK SLOGA LJUBUŠKI 10:40 h
2006. FK VELEŽ - NK SLOGA LJUBUŠKI 11:20 h
2006. HŠK ZRINJSKI CRVENI - NK BROTNJO 11:20 h
2006. NK BROTNJO - HNK ČAPLJINA 12:00 h
2007. HŠK ZRINJSKI CRVENI - NK MEĐUGORJE 12:00 h
2007. NK BROTNJO - ŠN SPORT TALENT 12:40 h
2007. HNK BRANITELJ - HŠK ZRINJSKI BIJELI 12:40 h
2006. HŠK ZRINJSKI BIJELI - NK SLOGA LJUBUŠKI 13:20 h
2007. NK SLOGA LJUBUŠKI - NK MEĐUGORJE 13:20 h
2007. HŠK ZRINJSKI BIJELI - NK BROTNJO 14:00 h
2008. ŠN INTERNACIONAL - ŠN LIMAČI ČAPLJINA 14:00 h
2008. U.Š.I STARI GRAD - HŠK ZRINJSKI CRVENI 14:40 h
2008. ŠF FORTUNA - ŠN LIMAČI ČAPLJINA 14:40 h
2008. HŠK ZRINJSKI BIJELI - ŠN INTERNACIONAL 15:20 h
2008. ŠN SPORT TALENT - U.Š.I STARI GRAD 15:20 h
2008. HŠK ZRINJSKI CRVENI - ŠF FORTUNA 16:00 h
2008. ŠN LIMAČI ČAPLJINA - HŠK ZRINJSKI BIJELI 16:00 h
2008. HŠK ZRINJSKI CRVENI - ŠN SPORT TALENT 16:30 h