Prvi prekriženi krug je Domovinski rat, drugi povratak imena, a sada su Boysi prekrižili i treći krug

BSN Borba se nastavlja
Index

Nogometaši Dinama i Istre 1961 od 21 sat na Maksimiru igraju utakmicu četvrtog kola SuperSport HNL-a. Zagrepčani se nadaju nastavku pobjedničkog niza i savršenog učinka nakon tri kola, dok momčad iz Pule lovi prvu pobjedu sezone nakon dva remija i poraza.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dinamo je rano poveo na Maksimiru. Taraba je dao povratnu loptu za golmana Kolića, koji se okliznuo nakon primanja. Beljo je bio blizu, oduzeo loptu, pao, pridigao se i zabio u praznu mrežu za 1:0. Osim gola Dinama, početak utakmice obilježila je i koreografija Bad Blue Boysa na sjevernoj tribini, piše Index

Boysi su podigli koreografiju koja predstavlja popularni transparent BSN (borba se nastavlja). Prvi krug na koreografiji predstavlja Domovinski rat i pobjedu u njemu, drugi borbu za povratak imena, a treći je bio otvoren simbolično do trenutka potpune demokratizacije Dinama. To se, smatraju Boysi, sada dogodilo pa je i on kasnije u utakmici prekrižen.