FOTO  Pripremna utakmica: HŠK Zrinjski - NK Bigeste 6:0

Utakmicu je došlo odgledati oko 100 gledatelja.

Stručni stožer Zrinjskog je odlučio u ovom susretu dati priliku prvenstveno juniorima te  nekim igrača koji su bili na probi.

U današnjem susretu su igrali:

HŠK Zrinjski:

Marković, Perić, Šiljeg, Martinović, Sesar, Maxi, Arežina, Rozić, Marić, Mihaljević, Kapetanović.

Drugo poluvrijeme još su igrali: Barišić, Kožul i Drežnjak.

NK Bigeste:

S. Hrstić, T. Puljić, Herceg, M. Petrović, F. Kraljević, P. Puljić, Miličević, Ganić, Živkušić, Lauc, A. Biško.

Drugo poluvrijeme još su igrali: Z. Biško, J. Hrstić, M. Kraljević.

Gosti su prvi put kapitulirali u 8. minuti kada je za Zrinjski pogodio Mihaljević. U 21. minuti gosti preko Živkušića pogađaju prečku. Za 2:0 u 33. minuti precizan je Marić. U 40. minuti na 3:0 povećava Kapetanović. Samo 4 minute poslije Kapetanović pogađa za 4:0 sa kojim se rezultatom otišlo na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu za Zrinjski iz penala precizan je Maxi koji povećava na 5:0. Za 6:0 strijelac je bio Barišić.

HŠK Zrinjski - NK Bigeste 6:0