PRIPREME U MEDULINU Zrinjski remizirao s poljskim drugoligašem

Nemanja Bilbija
HŠK Zrinjski

U trećem susretu na Medulin Cupu nogometaši Zrinjskog odigrali su 1:1 s poljskim drugoligašem Sandecjom.

Poljaci su poveli u 20. minuti sjajnim golom Dominika Kuna. Samo dvije minute kasnije Zrinjski je mogao do poravnanja, ali je Bilbija pogodio gredu. U 28. minuti Bilbija pogađa glavom nakon ubacivanja Tičinovića.

Do kraja prvog dijela Plemići su prijetili preko Bilbije i Filipovića, a zabilježili smo i jednu opasniju situaciju pred golom Mostaraca.

Manje sadržajniji bio je nastavak susreta. Prva i jedina prigoda u drugih 45 minuta dogodila se u 89. minuti kada je udarac Bilbije obranio vratar Poljaka.

Zrinjski: Horkaš, Tičinović, Barbarić, Jakovljević (od 70.Gojković), Rugašević, Zlomislić (od 86. Čurjurić), Rustemović (od 70. Jajalo), Bilbija, Filipović, Mišković (od 74. Zec), Kunić (od 61. Škrbić).

Viceprvaci BiH posljednju provjeru u Istri imat će u utorak, a protivnik će biti poznat tek sutra.