FOTO  Premijer liga: FK Velež - FK Leotar 1:1

Premijer liga: FK Velež - FK Leotar 1:1

Po oblačnom i vjetrovitom vremenu, utakmicu u Vrapčićima došlo je odgledati oko 500 gledatelja.

FK Velež - FK Leotar 1:1

Velež: Bandović, Kajtaz, Lakičević, Knežević, Kodro, Jugo, Hanđić, Mahinić, Hiroš, Hajdarević, Demić. Trener: Mirza Varešanović.

Leotar: Milenković, Nastić, Milošević, Šaraba, Todorović, Bajat, Lekić, Kokić, Stojanovski, Aničić, Sušić. Trener: Borče Sredojević.

Gosti iz Trebinja su bili bolja momčad u prvom poluvremenu. Leotar je poveo u 25. minuti sa 1:0, golom Pavla Sušića nakon dobrog ubačaja Lekića sa desne strane.

U drugom poluvremenu Velež je krenuo agresivnije i odlučnije da postigne gol. U 64. minuti Okić poravnava rezultat na 1:1. Gosti su u posljednjm trenucima susreta mogli i do sva tri boda u ovom susretu, no Bandović je još jednom fantastično reagirao.