Premijer liga BiH: Poraz Sarajeva u Bijeljini, Borac minimalno slavio protiv GOŠK-a

FK Sarajevo - HŠK Zrinjski

Sarajevo, koje još uvijek zauzima prvo mjesto na ljestvici, propustilo je priliku da pobjedom osigura tri boda koja bi mu osigurala naslov jesenskog prvaka.

Sarajevska momčad će sada morati čekati rezultat sutrašnjeg derbija između gradskog rivala Željezničara i Širokog Brijega. Ukoliko momčad s ''Grbavice'' pobijedi u tom susretu preuzet će prvo mjesto na tablici i osvojiti jesenski dio prvenstva.

Golove za Radnik postigli su Basara (51. minut) i Nikić (77.), dok je strijelac za Sarajevo bio Hadžić u 87. minutu susreta.

U ostalim današnjim susretima koji su počeli u 13 sati Rudar je svladao Gradinu s 4:0, Zvijezda je slavila protiv Travnika s 3:1, dok je Borac pobijedio GOŠK s minimalnih 1:0. Čelik i Olimpic odigrali su neriješeno rezultatom 1:1.