Prekinuta utakmica Turbina-Gošk u Jablanici: Domaći nogometaši napali suca

FK Turbina  - NK Sloga Ljubuški
Utakmica je prekinuta nakon što je Gošk postigao pogodak, a domaći nogometaši su smatrali da je u pitanju zaleđe, te su napali glavnog suca koji je prekinuo utakmicu.

Prethodno je Turbina ostala sa desetoricom nogometaša jer je isključen Jugo.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

HERCEGOVINA.info

Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore