Povratak Modrića u madridskom derbiju bez golova

zlatna lopta, Luka Modrić, Luka Modrić, Luka Modrić, Real Madrid, Luka Modrić, Novak Đoković, Luka Modrić, inter, luka modrć, Luka Modrić, Luka Modrić, Luka Modrić, Luka Modrić, Real Madrid, luka modrć, Real Madrid, Luka Modrić, Hrvatska, Luka Modrić, Hrvatska, Real Madrid, Luka Modrić, Luka Modrić, Real Madrid, Luka Modrić, Real Madrid, Luka Modrić, Real Madrid, Luka Modrić, Real Madrid, Luka Modrić

U velikom gradskom derbiju 7. kola Primere Atletico i Real su odigrali bez golova, a za Real je zaigrao i Luka Modrić, koji se oporavio od ozljede.

Pred rekordno ispunjenom Wandom najbolji madridski sastavi nisu ponudili gotovo ništa u cijeloj utakmici jer se igralo se iznimno oprezno. U 68. minuti u igru je ušao Modrić, a u 75. minuti vratar Oblak brani šut glavom Benzeme u prvoj pravoj šansi i prvom udarcu u okvir vrata na utakmici. U 90. minuti pokušao je glavom Diego Costa u prvom udarcu u okvir domaćina.

Ranije je Granada golom Puertasa (28) slavila kod kuće protiv Levantea s 1-0, pa je Granada do madridskog derbija bila vodeća momčad Primere.

Vodi Real s 15 bodova, Atletico i Granada imaju po 14, a Barcelona 13 bodova./H/