FOTO  Poraz Širokog Brijega na sarajevskoj Otoci

olimpik - siroki brijeg

Džugurdić se našao sam pred Bilobrka, ali je promašio. Ubrzo je uzvratio i Široko Brijeg preko Menalo, ali su se domaći izvukli. Prvo poluvrijeme iako je bilo izuzetno zanimljivo završilo je najnepopularnijim rezultatom 0:0.

U 63. minuti domaći su poveli. Čolić je ostao sam pred golom i glavom je pogodio za prednost od 1:0. Samo pet minuta kasnije novi gol u mreži gostiju. Ovog puta pogađa Kojić za sigurnih 2:0.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te sa ovim bodovima Olimpik barem donekle može razmišljati o mogućem ostanku u društvu najboljih.

FK Olimpik: Bandović, Bevab, Vukomanović, Uzelac, Osmanović, Karić, Kojić, Džugurdić, Čolić, Pehar, Svraka.

NK Široki Brijeg: Bilobrk, Pandža, Barišić, Zlomislić, Ivanković, Wagner, Ćorluka, Menalo, Bralić, Krstanović, Marković.