FOTO  Polufinale Kupa BIH: Velež - Široki Brijeg 0:1

Po kišovitom vremenu u Vrapčićima momčadi su istrčale u sljedećim sastavima:

Velež - Široki Brijeg 0:1

Velež: Bandović, Kajtaz, Mahinić, Lakičević, Škaljić (od 72. Jazvin), Kodro, Zvonić, Hiroš, Pehlić (od 46. Hajdarević), Serdarević (od 53. Merzić), Brković.

Široki Brijeg: Bilobrk, Ljubić, Brekalo, Ješe, Bertoša (od 42. Mišić), Marsijano, Kožul, Bajano (od 52. Varea), Wagner, Šilić, Roskam (od 64. Kvesić).

Široki Brijeg je u prvom poluvremenu imao nekoliko izglednih prilika preko Šilića i Wagnera koje nije realizirao. Domaći golman Bandović je uspio zaustaviti pokušaje Širokog i na poluvrijeme se otišlo bez golova.

U nastavku utakmice Široki Brijeg preko Kvesića u 70. minuti dolazi do zaslužene prednosti od 0:1 i prolaska u finale Kupa BIH. Velež je pokušao preko Zvonića u 71.minuti ali njegov udarac zaustavlja vratnica.