FOTO  Podjela bodova na Pecari, Široki i Borac odigrali neriješeno

FK Borac Banja Luka, Pecara, NK Široki Brijeg, Premijer liga BiH

U posljednjem susretu 20. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Široki Brijeg i Borac odigrali su neriješeno 2:2.

Borac je golom Vranješa poveo već u osmoj minuti susreta, da bi na 2:0 povisili samo šest minuta kasnije šutom Milutinovića. Do kraja prvog poluvremena Širokobriježani su imali nekoliko prilika da zabiju gol.

Nakon što je Vranješ ubačajem s lijeve strane opucao u mrežu Borca, Kajkut je loptu glavom šutirao pored gola. Drugu priliku je imao Barišić u 38. minuti, ali je lopta otišla pored gola.

Široki je smanjio razliku na 1:2 u 56. minuti pogotkom Pervana. Priliku za izjednačenje domaćini su dobili ubačajem Cipetića u 69. minuti, a Angelov je sjajnim pogotkom glavom izjednačio na 2:2.