FOTO  Pobjeda kadeta Tomislava, juniori Posušja slavili u Tomislavgradu

Tomislav - Posušje

Kadeti: Tomislav - Posušje 3:1

Kadeti Tomislava odlično su otvorili utakmicu te su do poluvremena osigurali prednost od dva gola pogocima Bandića i Stanića. Uz dva gola domaća ekipa propustila je još nekoliko velikih prilika. Kazna za promašaje došla je početkom drugog poluvremena kada Posušje smanjuje preko Vukoje. Ipak do kraja utakmice Tomislav preko Križanca potvrđuje pobjedu za konačnih 3:1.

Juniori: Tomislav - Posušje 1:2

U drugoj utakmici čvrsta i borbena igra u kojoj su gosti iz Posušja došli do pobjede u posljednoj minuti susreta. Već na samom početku utakmice gosti dolaze do prednosti pogotkom Begića. Pred kraj prvog poluvremena Tomislav uspjeva poravnati preko Tadića. U nastavku utakmice domaćin je bio opasniji te propušta nekoliko velikih prilika, a kazna je došla u posljednoj minuti susreta kada gosti postižu pogodak za pobjedu 1:2.