Plemići protutnjali kroz San Marino

Za Plemiće je utakmica sa Tre Pennom bila samo jači trening i trener Jović može biti u potpunosti zadovoljan rezultatom iz San Marina.

Domaće je načeo Selimović već u 3.minuti, a do poluvremena strijelci za Plemiće bili su Sušić, Žižović i opet Selimovi. Za domaćina pogodak je postigao Palazzi i na odmor se otišlo sa 1:4.

U drugom dijelu ista slika, samo su Plemići ovaj puta postigli 5, a primili 1 pogodak. Ovaj puta strijelci su bili Zadro i Žižović po 2 puta i Šunjić, a za domaćina opet Palazzi.

Tre Penne-HŠK Zrinjski 2:9 (1:4)

TRE PENNE: Valentini, Zavoli, Franchini, Raggini, Cibelli, Pignieri (Valli), Protti, Palazzi, Chiaruzzi (Rossi), Mikhaylovskiy, Simoncini (Valentini). Trener: Stefano Cerci.
ZRINJSKI: Melher, Šunjić, Aničić, Stjepanović (Miličević), Selimović, Sušić, Ivanković (Bartulica), Žižović, Dragičević (Pehar), Zadro, Rizvanović. Trener: Dragan Jović.