FOTO  Pioniri Širokog Brijega u derbiju slavili u Livnu, pobjeda početnika Troglava

Troglav - Široki Brijeg

(sve slike su u galeriji!)

Početnici: Troglav - Široki Brijeg 1:0

Odličnu utakmicu odigrali su početnici Troglava i Širokog Brijega u kojoj su domaći nogometaši ostvarili pobjedu od 1:0. Gosti iz Širokog bolje su otvorili utakmicu i u prvih deset minuta propuštaju dvije velike prilike. Kazna za promašaje došla je u 10.minuti kada pogađa Bilokapa za 1:0. U drugom poluvremenu gosti su pokušavali doći do izjednačenja, ali bez uspjeha. Trenutno na tabeli ekipa Širokog je na prvom mjestu sa 18 bodova dok je Troglav drugi sa 16 bodova i utakmicom manje.

Pioniri: Troglav - Široki Brijeg 0:3

Derbi je odigran i u pionirskoj kategoriji u kojoj su gosti iz Širokog Brijega zasluženo ostvarili veliku pobjedu od 3:0. Do pobjede mladi Širokobriježani došli su u drugom poluvremenu kada su postigli sve pogotke. U vodstvo gosti dolaze u 48.minuti kada pogađa Drljo. Samo dvije minute kasnije isti igrač povećava prednost gostiju. U 52.minuti domaći nogometaši dobili su priliku da se vrate u utakmicu nakon dvojbenog jedanaesterca. Ipak udarac domaćeg nogometaša odlično brani golman Širokog Zovko. Potvrda uvjerljive pobjede dolazi u 62.minuti kada pogađa Tokić za velikih 0:3.