Pioniri i kadeti Zrinjskog slavili na gostovanju kod Radnika

Stadion HŠK Zrinjski, kadeti, FK Borac, HŠK Zrinjski, FK Radnik Bijeljina, kadeti, pioniri

Mladi Plemići upisali su pobjedu u posljednjoj utakmici prvog dijela sezone. Pioniri HŠK Zrinjski bili su bolji od domaćina FK Radnika i upisali pobjedu od 1:4. Pogotke za HŠK Zrinjski postigli su Saša Vazgeč, dvostruki strijelac na utakmici bio je James Patrick Ostojić, dok je nogometaš FK Radnika u 35'. minuti susreta pogodio vlastitu mrežu.

Pioniri HŠK Zrinjski prvi dio sezone završili su na trećem mjestu Premijer Lige BiH U-15 s osvojenih 38 bodova iz 19 utakmica. Mladi Plemić upisali su 12 pobjeda, 2 utakmice bez pobjednika i 5 poraza uz gol razliku 52:34.

HŠK ZRINJSKI: Stanić Ivano, Cvitković Marino, Ćurdo Branko, Kozina Marko, Botić Zoran, Cipetić Antonio, Glavina Marko, Okuka Rastko, Čamber David, Ostojić James Patrick, Vazgeč Saša.
TRENER: Orlović Dubravko

Nakon utakmice pionira FK Radnika i HŠK Zrinjski i kadeti ove dvije momčadi odigrali su svoju utakmicu. Uspješnji su bili kadeti HŠK Zrinjski i upisali su pobjedu od 0:1 u posljednjoj utakmici prvog dijela sezone. Strijelac pogotka za HŠK Zrinjski bio je Edd Nezirović, a mladi Plemići od 69. minute igrali su s igračem manje, sve do pred sami kraj susreta kada je nogometaš FK Radnika dobio drugi žuti karton, te se tako broj igrača na terenu izjednačio.

Kadeti HŠK Zrinjski prvi dio sezone završili su na drugom mjestu Premijer Lige BiH U-17 s osvojenih 47 bodova iz 19 utakmica. Mladi Plemić upisali su 15 pobjeda, 2 utakmice bez pobjednika i 2 poraza uz gol razliku 44:19.

HŠK ZRINJSKI: Sefo Anis, Pandža Filip, Stanić Sandro, Vrljić Franjo, Vrankić Ivan, Sučić Petar, Begluk Mirza, Šakota Matej, Nezirović Edd, Šetka Petar, Sabljić Franko.
TRENER: Ivanković Mario