FOTO  Pioniri Dubrovnika uvjerljivi u Imotskom, pobjeda kadeta Imotskog

Imotski - Dubrovnik
(Sve slike su u galeriji!)

Pioniri: Imotski - Dubrovnik 0:3

Pioniri Dubrovnika odigrali su odličnu utakmicu u kojoj su zabilježili uvjerljivu pobjedu od 3:0 protiv Imotskog. Strijelci za Dubrovnik bili su Vidak, Mage i Salapić.

Kadeti: Imotski - Dubrovnik 1:0

Iako su bili veliki favoriti u utakmici protiv Imotskog, kadeti Dubrovnika doživjeli su poraz od 1:0. Od početka susreta kadeti Dubrovnika imali su terensku inicijativu te su se redale šanse pred golom Imotskog. Ipak nakon svih promašaja kazna je došla pred kraj prvog poluvremena kada Miloš pogađa za 1:0. I u nastavku utakmice gosti nastavljaju s dominacijom, ali bezspješno. U 60.minuti sporna situacija kada sudac propušta dosuditi kazneni udarac za goste što je izazvalo velike proteste Dubrovčana koji su utakmicu završili s dva igrača manje.