Perišić asistirao Oliću, Pranjić Petriću

Ivica Olić, Ivan Perišić, FC Bayern, Wolfsburg, Bundesliga, Mario Mandžukić, Ivica Olić, nogomet, Ivan Perišić, Ivan Perišić, VfL Wolfsburg, Bundesliga, Ivica Olić, danijel pranjić, Mladen Petrić, Ivan Perišić
...Ivan Perišić i Ivica Olić zaigrali su u prvoj jedanaestorici u prijateljskom dvoboju protiv Ajaxa iz Cape Towna.

Wolfsburg je pobijedio 4:1, a Perišić je u 42. minuti asistirao Oliću za pogodak za vodstvo 2:1. Perišić i Olić na poluvremenu su ostali u svlačionici, a "točku na i" s dva je gola u drugom poluvremenu postavio Dost.

Panathinaikos je u 18. kolu grčkog prvenstva pobijedio Levadiakos 1:0, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je hrvatski napadač Mladen Petrić.

Pogodio je glavom u 29. minuti utakmice, na ubačaj Danijela Pranjića iz slobodnog udarca. Panathinaikos na tablici drži treće mjesto, a Pranjić, Petrić i Gordon Schildenfeld bili su u udarnoj postavi atenske momčadi.