FOTO/VIDEO  Paragvaj porazio Kamerun s 2:1

Kamerun, paragvaj, nogomet
Paragvajci su se pokazali kao "tvrd orah" za afričku momčad u Kufsteinu, već u 5. minuti Oscar Romero je doveo Paragvajce u vodstvo, da bi u 68. minuti bivši napadač Bayerna Roque Santa Cruz povećao na 2-0.

U 75. minuti Eric Maxim Choupo-Moting je smanjio na 1-2, da bi tri minute prije kraja Kamerunci imali veliku priliku za izjednačenje, no Mohammad Idrissou je promašio kazneni udarac.

Kamerun je utakmicu započeo u sastavu: Itandje - N'Kolou, Bong, Matip, Nyom, Mukandjo, Enoh, Idrissou, Salli, Loe i Aboubakar, a još su igrali Fedjou, Nounkeu, Song, Choupo-Moting i Fabrice.

Kamerunci su utakmicu odigrali bez kapetana Samuela Eto'a i igrača Seville Stephanea M'Bie, no očekuje se da će oni igrati u nedjelju, kada igraju s Njemačkom.