FOTO  Osječani i drugi put bolji od Željezničara

ŽELJEZNIČAR: Gušo (od 46. Karić), Nyema, Vasilić, Bogičević, Kvesić, Čolić (od 10. Bešlija), Jamak, Zeba, Smajić, Svraka (od 76. Ramić), Adilović. Trener: Amar Osim

OSIJEK: Kardum, Ibriks, Gavrić, Vrgoč, Lukačević, Šorša, Kurtović, Babić, Kvržić, Jugović, Ljubojević.

Nakon što je pričuvna momčad Osijeka rezultatom 3:1 pobijedila pričuve Željezničara jednak rezultat postignut je i u ogledu prvih momčadi jesenskog prvaka BiH.

Prvo poluvrijeme u ravnopravnoj utakmici obje ekipe imale su nekoliko prigoda. Osječani su došli u vodstvo preko Vrgoča u 14 minuti.

Drugo poluvrijeme Željezničar kontrolira igru, i propušta nekoliko izglednih šansi. Ipak uspjeli su izjednačiti preko Svrake u 65 minuti. Ipak Osječani dolaze ponovo do vodstva kada na asistenciju Babića pogađa Kvržić u 70 min. Do kraja susreta još se u strijelce upisao i Ljubojević u 80 min i postavio konačan rezultat 3:1.

Osječani su dobro odradili pripreme, jer su u svim utakmicama odigrali vrlo dobro, pa čak i u porazu protiv Širokog što je dobar pokazatelj za nastavak prvenstva i najvažnije oglede u kupu.