Online prijenos utakmice: HŠK Zrinjski - FK Olimpik 3:0

HŠK Zrinjski, fk olimpik, hšk zrinjski - fk olimpik, Premijer liga BiH, prosvjedi, odgoda

Nakon odigranog gradskog derbija u srijedu ekipa Zrinjskog dočekuje na svom terenu ekipu Olimpika. U najavi 25. kola današnjih susreta ste mogli pratiti analizu. Zrinjski je donio vrijedan i više nego zaslužen bod iz Vrapčića i ohrabruje sve zrelija i bolja igra Plemića. Ekipa Olimpika po posljednjim rezultatima igra bolje u gostima. U dvije utakmice kod kuće su jednom slavili i jednom nerijšili uz samo jedan postignuti pogodak dok su na Širokom Brijegu osvojili jedan bod uz postignuta dva gola.

Zrinjski nastupa u sastavu:

Melher, Šunjić, Selimović, Ivanković, Aničić, Žižović, Marković, Stojanović, Afedzie, Zadro, Kordić.  Trener: Dragan Jović.

Olimpik nastupa u sastavu:

Fejzić, Suljević, Šubašić, Ješe, Kolarov, Šaranović, Vidović, Alimanović, Prlić, Kurto, Kapić. Trener: Jusufbegović Nedim.

Počela je utakmica u Mostaru

3 minuta Zrinjski je krenuo agresivno i prvi šut Zadre sa 25 metara pored gola

4 minuta Šaranović

8 Minuta Zrinjski i dalje  prijeti preko Stojanovića ali bez uspjeha

Zrinjski - Olimpik 0:0

10 Minuta gosti pokušavaju preko Šaranovića doći u priliku za ubačaj ali Ivanković je na mjestu. U prvih deset minuta bez većih uzbuđenja

11 Minuta penal za Zrinjski srušen je Kordić.

GOOOOOOOOOOOOOOOOL Ivanković 1:0

15 Minuta dobra akcija gostiju Kapić izlazi pred Melhera ali slabo puca i Melher kupi loptu.

GOOOOOOOOOOOOOOOOL Zadro 2:0

18 Minuta sjajna akcija Žižovića i Kordića koji daje sjajnu loptu Zadri kojem je teže bilo promašiti i Zrinjki vodi 2:0. Ultrasi daju veliku podršku svojim igračima.

Na stadionu se skupilo nekoliko tisuća gledatelja.

22 Minuta Zrinjski ponovno prijeti po lijevoj strani preko Stojanovića ali ovaj put golman gostiju hvata loptu.

Afedzie

27 Minuta dobra akcija Šaranovića i Kapića, Šaranović šutira ali preko gola

Zrinjski - Olimpik 2:0

31 Minuta slobodan udarac za Olimpik sa strane ali Šunjić je pravovremen i izbacuje loptu glavom.

33 Minuta bez većih prilika

36 Minuta Zrinjski pokušava igrom doći u izglednu priliku ali bez uspjeha gosti se brane na svojoj polovici.

38 Minuta gledamo jednostranu utakmicu u kojoj Zrinjski ima apsolutnu dominaciju dok od Olimpika nismo vidjeli ništa do sada.

39 Minuta korner je izborio Marković kojeg izvodi Žižović gužva u kaznenom prostoru i novi korner. Ponovo izvodi Žižović ali ješe izbacuje loptu

GOOOOOOOOOOOOOOOOL Kordić 3:0

Sjajna akcija u 42 minuti. Asistencija ovog puta Zadre za Kordića i Zrinjski vodi 3:0.

44 Minuta korner za Olimpik kojeg izvodi Kolarov ali Melher hvata loptu

Igra se jedna minuta sudačke nadoknade.

Kraj prvog poluvremena: Zrinjski - Olimpik 3:0

Počelo je drugo poluvrijeme.

Kurto - Mujić

48 Minuta Olimpik pokušava preko Šaranovića ali bez uspjeha

49 Minuta sjajna akcija Zrinjskog lopta dolazi do Zadre koji promašuje zicer, lopta za goste.

50 Minuta dobra akcija gostiju, Kapić izlazi sam pred Melhera ali slabo se snalazi, odlična odbrana Melhera. U nastavku susreta Olimpik je krenuo odlučnije da postigne pogodak, za sada bez uspjeha.

54 Minuta u nastavku gledamo otvorenu utakmicu.  Prvo je Stojanović dobro pucao da bi gosti iz kontre stvorili još jednu dobru priliku ali Melher večeras kao i protiv Veleža je sjajan.

58 Minuta akcije se izmjenjuju na jednoj i drugoj strani ali bez promjena.

Zrinjski - Olimpik 3:0

Kordić

61 Minuta bez većih prilika

63 Minuta dobra akcija Zrinjskog, lopta dolazi do Kordića koji slabo šutira. Kordić je za sada prvo ime susreta uz iznuđeni penal, asistenciju i gol na utakmici.

Marković

68 Minuta gosti su zaprijetili iz prekida ali Melher ponovno sjajno brani. Melher uz Kordića sjajan.

70 Minuta dobra akcija gostiju, Šaranović je ovoga puta svladao Melhera ali se ispriječila stativa

Kordić - Sušić

Zadro - Dragičević

74 Minuta po jedna dobra akcija na obje strane ali bez promjene rezultata

78 Minuta po lijevoj strani dobro prolazi Subašić, ubacuje loptu ali Melher je na mjestu.

Žižović - Bobby

79 Minuta iz voleja je pucao Šaranović i kada u svi vidjeli loptu u golu ponovno sjajni Melher brani. Sigurno uz Kordića glavni kandidat za igrača utakmice.

Aničić

U Mostaru je počela padati jaka kiša.

83 Minuta Ješe gubi loptu na centru, Bobby istrčava kontru ali u posljednji tren Ješe stiže reagirati. Po prikazanom u drugom poluvremenu gosti su zaslužili barem jedan pogodak.

88 Minuta očajnički pokušaji gostiju da postignu barem počasni pogodak ali bez uspjeha.

Igra se sudačka nadoknada od 2 minute.

Kraj utakmice u Mostaru Zrinjski - Olimpik 3:0 Ivanković (12), Zadro (18), Kordić (42)

Slike sa susreta možete pogledati posije na našem portalu.

Rezultati 25. kola nogometne Premijer lige BiH:

subota: Čelik - Leotar 0:1 Rudar - Sloboda 1:0 Željezničar - Modriča 3:0
nedjelja: Slavija - Velež 2:0 Široki Brijeg - Laktaši 3:0 Zvijezda - Sarajevo 2:1, Borac - Travnik 1:0 i Zrinjski - Olimpik 3:0