FOTO  OMLADINSKA LIGA: Uvjerljive pobjede kadeta i juniora Širokog Brijega

NK Široki Brijeg, Omladinska liga, FK Borac Banja Luka

KADETI: ŠIROKI BRIJEG - BORAC 5:1

Široki:Brkić, Žilić, Radić, Šaravanja V., Vrdoljak, Lončar, Šudić, Skoko, Ljubić, Ćorluka, Marić. Još su igrali: Prekpaljaj, Šaravanja I., Lasić, Mikulić, Čović

Borac: Vuković, Ratković, Barašin, Komljenović, Stanić, Savić, Trninić, Kremenović, Lolić, Predragović, Stjepanović. Još su igrali: Pejaković, Plavanjac, Popović, Dujaković

Kadeti Širokog došli su u vodstvo već u 10 sekundi, kada pogađa Ljubić. Isti igrač postiže još dva gola u 9 i 16 minuti. Poslije toga gosti su zaprijetili udarcem sa 20-tak metara, ali se istakao odličnom obranom Brkić. Do kraja poluvremena gosti smanjuju iz jedanaesterca kada pogađa Predragović. Drugo poluvrijeme Marić povećava na 4:1 u 53 minuti, da bi odličnim udarcem sa 18 metara Ćorluka postavio konačnih 5:1.

JUNIORI: ŠIROKI BRIJEG - BORAC 8:2

Široki: Pehar, Ćuže, Božić, Špikić, Marković, Odak, Kožulj, Kvesić, Karačić, Zeljko, Sušić. Još su igrali: Zovko, Ćorluka, Kukavica, Miličević, Kovačić

Borac: Krčić, Kondić, Škrbić, Jotanović, Vidović, Ivić, Simić, Zečević, Subić, Kunić, Savić. Još su igrali: Savanović, Dedić, Cvijanović, Špica, Kodžoman

Juniori Širokog potpuno su deklasirali Borac. Rezultat je mogao biti i veći da na golu Borca nije bio Krčić koji je u još nekoliko izglednih prilika uspio odlično obraniti udarce Širokobriježana. Strijelci za Široki bili su Sušić 2, Špikić, Ćuže, Zeljko, Miličević, Kukavica, Ćorluka. Za Borac strijelci su Vidović i Cvijanović. Posebno treba istaknuti Sušića koji je odigrao fenomenalnu utakmicu te uz dva gola i dvije asistencije bio nezaustavljiv za gostujuću obranu.