FOTO  Omladinska liga: Pobjede mladih Plemića u Zenici

KADETI: Čelik - Zrinjski 2:3

Čelik: Vehabović, Salijević, Bureković, Hamzić, Čurić, Šabanović, Muhić, Omerović, Garanović, Muratović, Babović. Još su igrali: Duraković, Herić, Brkić, Vujica, Adilović

Zrinjski: Vasilj, Ostojić, Tipurić, Buconjić, Ivanković, Jozić, Odak, Galić J., Galić M., Vranjić, Rozić. Još su igrali: Čilić, Barišić, Ćorić, Klarić

U utakmici kadeta Zrinjski je od početka preuzeo kontrolu igre i na poluvrijeme je otišao sa vodstvom od 2:0, pogocima Rozića u 33. i Marina Galića u 38. Rezultat u prvom poluvremenu mogao je biti i uvjerljiviji ali je na golu Čelika bio odlični Vehabović koji je zaustavio nekoliko izglednih pokušaja Zrinjskog. Odmah na početku drugog poluvremena Vranjić pogađa za 0:3. Ipak Čelik uspijeva smanjiti preko Vujice u 52.minuti te Burekovića nakon prestrogo dosuđenog kaznenog udarca u 55.minuti. Do kraja utakmice Čelik je pokušavao izjednačiti, ali na kraju ipak zaslužena pobjeda Zrinjskog.

JUNIORI: Čelik - Zrinjski 1:3

Čelik: Čurić, Prasko, Skender, Joldić, Fetić, Idrizović, Durmić, Popović, Mušović, Salkić, Čehajić. Još su igrali: Aščerić, Hećo, Hurem, Hrvačić, Hrvić

Zrinjski: Bandić, Perić, Miličević, Bogojević, Bojčić, Čubela, Vrdoljak, Slišković, Vlaho, Martinović, Čilić. Još su igrali: Buhač, Miletić, Pehar, Ereiz, Arapović

Juniori Zrinjskog odigrali su odličnu utakmicu i već prvo poluvrijeme propustili su tri velike prilike da povedu. Kazna je došla u zadnjoj minuti prvog poluvremena kada Mušović pogađa za 1:0. I u nastavku Zrinjski nastavlja dominirati te preokreće rezultat golovima Miličevića u 47.min, Vlahe u 61. i Buhača u 85.minuti za potpuno zasluženo slavlje mladih Plemića.