FOTO  OMLADINSKA LIGA: Pobjede kadeta i juniora Zrinjskog protiv Leotara

kadeti, juniori, Omladinska liga, FK Leotar, HŠK Zrinjski

Kadeti Zrinjskog su tijekom cijele utakmice imali terensku inicijativu i slavili su sa 2:0. Plemići su došli u vodstvo u 15.minuti kada pogađa Marin Galić. U zadnjoj minuti prvog poluvremena Buconjić je glavom pogodio za konačnih 2:0.

Juniori Zrinjskog odigrali su odlično prvo poluvrijeme u kojem tu razbili goste iz Trebinja. Strijelci za Zrinjski su bili Vlaho u 15. i 22., Martinović u 25., te Čilić u 34.min. U 30.minuti zbog ozljede igru napušta ponajbolji domaći igrač Vlaho. Gosti smanjuju preko kapetana Čečura u 39.minuti. Drugo poluvrijeme gosti kreću bolje i odmah u 48.minuti preko Miloševića pogađaju za 4:2. Do kraja utakmice obje ekipe propustile su realizirati nekoliko izglednih prilika.

KADETI: Zrinjski - Leotar 2:0

Zrinjski: Bandić, Ostojić, Tipurić, Buconjić, Ivanković, Jozić, Odak, Klarić, Galić M., Vranjić, Rozić. Još su igrali: Čilić, Golemac, Galić J., Ćorić, Primorac.

Leotar: Perović, Anđušić, Vučurević, Milojević, Popović D., Perišić, Popović N., Nosović, Tasovac, Ćorović, Berdović.

JUNIORI: Zrinjski - Leotar 4:2

Zrinjski: Vasilj, Ereiz, Gugić, Miličević H., Miličević T., Ćubela, Cvitanović, Slišković, Vlaho, Martinović, Čilić. Još su igrali: Bogojević, Ostojić, Pehar, Mustapić, Brajković

Leotar: Kolak, Samardžić, Koprivica, Milošević, Čečur, Bokonjić, Tomanović, Jelačić, Gudelj, Pecelj, Bodiroga. Još su igrali: Domazet Filip, Domazet Fedor.